Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

 

Creanew 2016 yılında İstanbul'da kurulan hizmet etmeyi müşteri mutluluğu ile bağdaştırmış; dürüst, samimi ve sorun çözmeye istekli bir firma olarak kurulmuştur. Kurumsal yapısının yanı sıra yeni teknolojilere ve gelişmeye açık, hızlı çözüm üretebilen, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda interaktif çözümler sunan yeni nesil dijital reklam ve yazılım ajansıdır.

Profesyonel kadromuz, sürekli olarak çözüm üretmek ve 7/24 aktif destek anlaşı ile iş takibi yapmak üzere görevlendirilmiştir. 

Türkiye başta olmak üzere Almanya,İngiltere,İsviçre'de de hizmet veren Creanew yüzlerce sektörde binlerce müşteriye ulaşmanın, hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Creanew; kurumsal hizmet, planlı işleyiş ve başarı odaklı ilerdiği tüm projelerinde sizleri birer müşteri olarak değil çözüm ortağı olarak görmektedir. "Dijital Dünyaya Açılan Kapınız" slogonı ile çıktığımız bu yolda çözüm ortaklarımızı yol arkadaşı olarak benimseyerek, projelerinde başarılı olmaları için gerekli çabayı ve özveriyi göstermekteyiz.

Müşterilerimizin E-Ticaret Yazılımları ve Yönetimi, Web Yazılım&Tasarım, Grafik Tasarım (Logo tasarım,banner tasarım, afiş tasarım, kartvizit tasarım), Sosyal Medya Yönetimi, Web Sitesi İçerik Yönetimi, İçerik-Makale, SEO Danışmanlığı ve Video Kurgu başta olmak üzere tüm Dijital ihtiyaçlarına hizmet vermekteyiz.

Dijital dönüşümün öncülüğünü yapmakla beraber, çözüm ortaklarımızı güncel tasarım ve interaktif çözümlerle buluşturarak projelerinde kullanımı keyifli, tamamen başarı odaklı sonuçlar elde etmeleri için heyecanla çalışıyoruz.

Sizlerle de “Dijital Dünyaya Açılan Kapıları” aralamak uzun ve başarı dolu bir yolun arkadaşlığını yapmaya biz hazırız. Ofisimizi ziyaret ederek kahvemizi içebilir, projeniz hakkında detaylı bilgi alabilir ve bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz smile

 


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın