Yedekleme Sözleşmesi
Buradasınız: Anasayfa / Yedekleme Sözleşmesi
Yedekleme Sözleşmesi

E-TİCARET YAZILIMLARI, WEB TASARIM & WEB YAZILIM HİZMETLERİ

E-Ticaret yazılımları, web tasarım ve web yazılım hizmetlerimizde; ilgili dosyalar ve yönetim Barındırıcı Firma (Hosting) bünyesinde yer almaktadır. 

Hosting firmaları genel olarak 3 günde bir otomatik sunucu yedeği almaktadır. Ancak bu bu yedekler olası sistem arızaları için alınan yedeklerdir. Müşteriler mutlaka kendi yedeklerini almak ile yükümlüdürler, hosting firmaları iyi niyete dayalı olarak insiyatif alarak yedekleri müşteriler ile paylaşabilirler. 

Hosting sunucularında donanımdan ya da yazılımlardan kaynaklanabilecek sorunlarda hizmet sahibi kendi yedeğinden sorumludur. CREANEW ve/veya ilgili hosting firması sorumlu değildir. 

Yedeklemeler 5GB'ı aşmamış siteler için geçerlidir. 5 GB üzerindeki siteler yedekleme kapsamı dışında olacağı için CREANEW ve/veya bu sitelerde oluşabilecek sorunlardan asla sorumlu tutulamaz. Müşteri kendi yedeğini almakla yükümlüdür.

GRAFİK TASARIM, SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ, VİDEO KURGU VE DİĞER İÇERİK HİZMETLERİ

Grafik Tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Video Kurgu ve Diğer İçerik Hizmetleri evrak/dosya olarak depolama birimlerinde saklanması gereken dijital materyallerdir. Bu sebeple müşteriler kendilerine teslim edilen tüm dijital materyalleri saklamakla yükümlüdür. Creanew tarafından oluşturulmuş veya geliştirilmiş tüm evrak ve dosyalar en fazla 6 ay CREANEW Depolama Sunucularında saklanmaktadır.

Hosting, Domain ve diğer yıllık yenileme prosedürü olan hizmetlerde yenileme yapılmaması ve/veya ödemelerin 7 gün süresinde gerçekleşmemesi durumunda ilgili firmalar tarafından iptal edilme ve/veya silinmesi durumları yaşanabilir. Bu sebeple ödeme süresi geçen ve silinen hesapların alınan yedekleri dahil sunuculardan silineceği için, hizmet süresi sonunda müşteriler kesinlikle yedek talep edemezler.Bu sebepten dolayı bir maduriyette CREANEW ve/veya ilgili hosting firması sorumlu tutulamaz.

Tüm soru ve sorunlarınız için iletisim@creanew.com.tr posta adresinden veya iletişim bölümünden CREANEW'e ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın