Gizlilik Sözleşmesi
Buradasınız: Anasayfa / Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik ilkeleri CREANEW tarafından gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Üyelerimizin/Müşterilerimizin www.creanew.com.tr sitemize vermiş olduğu bilgilerin (Ad-Soyad-Telefon-Adres vb.) korunması ve ilgili diğer husularda aşağıda cari kuralları belirtilen "Gizlilik Politikası" benimsenmiştir.

www.creanew.com.tr kayıt oluştururken kayıt formunda müşterilerimizden istediğimiz iletişim bilgileri (isim,adres,telefon,e-posta adresi vb.) acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak sistemlerimizden kayıtlarını sildiremezler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün veya hizmetlerin ücretinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan kimlik doğrulamalarında kullanılacaktır. İstatiski ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Kesinlikle 2.şahıslarla paylaşma yapılamaz. Hukuki durumlarda istenilmesi durumununda hukuki birimler ile paylaşılabilir.

Sitemiz içerisinde başka sitelere (refesanlar vb.) sitelere yönlendirmeler bulunmaktadır. www.creanew.com.tr siemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizde bilgi kayıbını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır. 

  1. SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Comodo ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt edilmez. İşlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz dahil 2.şahıslar göremez/bilemez. Sadece siz ve bankanız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden yönlendirilmiş olsa da işlem sırasında kredi kartınızın bağlı olduğu banka ve sizin aranızda gerçekleşir. Kreti kartı bilgileriniz CREANEW yetkilileri tarafından görülmez ve bilgileriniz asla kayıt edilmez.
  2. Kredi kartı ile alış verişlerinizde Kredi kartı bilgileriniz asla kayıt altına alınmaz. Kredi kartı ile aşış verişlerinizde Kredi Kartı bilgileriniz Bankanızın sistemine gönderilerek Bana üzerinde işlem yapılması sağlanır ve sadece bankadan dönüş yapılan ödeme onay bilginiz sitemizde değerlendirilir.
  3. www.creanew.com.tr Dünya standardı olan windows serve ve/veya Linux teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve olumsuz bir durumuna imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.
  4. Müşterilerimiz www.creanew.com.tr kayıtlı olan tüm bilgilerini diledikleri zaman değiştirme hakkına sahip değillerdir. Sipariş verildikten sonra sehven yazılan bilgiler dışında herhangi bir şekilde bilgi değişikliği yapamaz veya bilgilerini silemez. (Sehven yazılan bilgilerde onay için kimilk vb. kontrol belgeleri istenilebilmektedir.)
  5. Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız dahilinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (isim,adres,telefon,e-posta adresi vb.) ve diğer kişisel bilgier sitemize üyelik işlemlerinin yapılması,güncellenmesi, çeşitli ürün/hizmetlerin CREANEW Şirketleri ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım,reklam, promosyon, iletişim, şatış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, CREANEW ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir,işlenebilir, gerekli görülen durumlarda paylaşılabilir ve kullanılabilir.
  6. www.creanew.com.tr reklam ve bildirim üyeliğinden ayrılmak için CREANEW'in gönderdiği tüm e-postalarda yer alan "üyelikten ayrıl" linkini kullanabilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için iletisim@creanew.com.tr posta adresinden veya iletişim bölümünden CREANEW'e ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın